12 Extreme Water Slides

12 Extreme Water Slides

12 Extreme Water Slides 1920 1280 Marina Aquapark
İstanbul’un Yeni Gözdesi

Tuzla Viaport içerisinde 15 bin m2’lik bir alanda kurulan Marina Aquapark , Türkiye ve Avrupa’da bir marina ile entegre olarak inşa edilen ilk aquapark olma özelliğini taşıyor. Looping Rocket Avrupa’nın En Büyüğü Tesiste, roket formunda, özel giriş teknolojisiyle fark yaratan hızlı ve yüksek adrenalinli bir kaydırak olan Polin Waterparks’ın en yeni ürünü 24,5 metrelik  yüksekliği ile Avrupa’nın en büyük kaydırağı Looping Rocket’da yer alıyor.

Marina Aquapark’da yüksek adrenalin yüklü oyun alanları, oyuncaklar ve eğlence kabinleri yer alıyor. 825 mm yarı çaplı Aquatube , Tunnel Freefall , birden fazla düşüşten oluşan Kamikaze, hemen hemen tüm su parklarında kullanılan Windigo, kapalı bir tüpün devasa bir açık kaseye çıkması ve merkezkaç kuvveti ile kasenin kenarları çevresinde birkaç kıvrılma ile devam etmesi; yolculuk sonunda büyük bir sıçrama ile sona eren Space Hole ve 800×1400 mm yarıçapında  Rafting Slide mevcut.

TURBOLANCE  HEYECANINIZI DORUĞA ÇIKARACAK

Parkımızda ayrıca,  kullanıcıların ilk önce dik bir düşüş yaşadığı ve daha sonra yokuş yukarı itildiği, bir yumruğun üstünden geçip bir sıçrama havuzuna biten bir ters yolla hedefe vardığı Polin Waterparks’ın en iyilerinden olan Turbolance kombinasyonu yer alıyor. Fiberglas tüp içine doğrudan renk efektleri ekleyerek, sürüş içinde benzersiz, dramatik bir görsel efektin sunulduğu Black Hole’de yine  bir başka oyun klasiği olarak dikkat çekiyor.